Про ННІПО

Знаменною подією стало розпорядження Міністерства охорони здоров’я України від 26 грудня 2002 р. про створення в нашому університеті факультету післядипломної освіти як окремого структурного підрозділу. З 1 січня 2017 року факультет післядипломної освіти було реорганізовано, а на його базі створено Навчально-науковий інститут післядипломної освіти (ННІПО).

Післядипломна освіта у Вищому державному навчальному закладі України “Буковинський державний медичний університет” здійснюється на 35 кафедрах медичних, фармацевтичного і стоматологічного факультетів. Заочними базами інтернатури є 36 базових лікувальних та 6 аптечних закладів.
Післядипломна освіта у Вищому державному навчальному закладі України “Буковинський державний медичний університет” здійснюється на 35 кафедрах медичного, фармацевтичного і стоматологічного факультетів. Заочними базами інтернатури є 36 базових лікувальних та 6 аптечних закладів. До навчального процесу в інтернатурі залучено близько 125 найбільш досвідчених викладачів (зокрема 35 професорів, 70 доцентів, 20 кандидатів медичних наук з великим педагогічним і лікарським досвідом роботи). В університеті постійно навчається більше 700 лікарів-інтернів.
Первинна спеціалізація в інтернатурі здійснюється за 21 базовою спеціальністю напряму «Медицина» та 1 базовою спеціальністю напряму «Фармація»:

Акушерство та гінекологія
Епідеміологія
Радіологія
Фізична та реабілітаційна медицина

Щороку в ННІПО підвищують свою кваліфікацію лікарі різних спеціальностей, в тому числі з інших областей України. Для цього на кафедрах університету широко використовуються різноманітні сучасні методики навчання, активно впроваджуються в начальний процес сучасні стандарти та протоколи надання медичної допомоги хворим різного профілю, застосовуються елементи дистанційної освіти. З метою забезпечення основних потреб практичної охорони здоров’я у підготовці висококваліфікованих медичних кадрів в ННІПО щороку передбачено цикли спеціалізації за 37 спеціальностями, 521 цикл тематичного удосконалення. Для вдосконалення вмінь та практичних навиків лікарів-інтернів та лікарів-слухачів в університеті створений симуляційний центр, робота на базі якого стане невід’ємною частиною навчання на післядипломному етапі.

Пріоритетним напрямком у плануванні та реалізації навчального процесу в ННІПО є задоволення індивідуальних потреб лікарів у особистісному та професійному зростанні, а також забезпечення потреб держави в кваліфікованих медичних кадрах високого рівня професіоналізму, здатних компетентно і відповідально виконувати посадові функції, впроваджувати у практику новітні технології, сприяти подальшому розвитку охорони здоров’я, особливо в умовах медичної реформи.

ННІПО БДМУ

Цілі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Буковинського державного медичного університету спрямовані на розвиток медичної науки, підвищення якості медичної освіти та медичної практики, а також сприяння інноваціям та розвитку медичної галузі в цілому

Наш офіс

м. Чернівці, Театральна площа, 2, 4 поверх